Zapraszamy do nasza sklepu

0 - Produkt

  Infolinia: (+48) 739 435 678   Email: elisabest@onet.eu  ZAKUPY POWYŻEJ 600zł netto - WYSYŁKA GRATIS!

Regulamin

WARUNKI OGÓLNE

1. Złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym (hurtowni internetowej) oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

2. Składając zamówienie jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w naszej bazie. Dane te będą wykorzystywane tylko w celu realizacji zamówień w sklepie www.elisabest.eu.

3. Każdy Klient, którego dane znajdują się w bazie danych, ma prawo wglądu do swoich danych oraz do ich poprawiania i usuwania.

4. Czas realizacji zamówienia to 1-2 ni robocze.

5. Towar oferowany w naszym sklepie internetowym jest nowy.

6. Wszystkie ceny podane są w PLN netto za sztukę towaru.

7. Zamówienie zostanie zrealizowane wówczas, gdy wybrany produkt jest dostępny w magazynie.

8. W przypadku braku zamówionego towaru, Klient będzie niezwłocznie o tym poinformowany i podejmie decyzję o sposobności jego dalszej realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, zamiana na inny towar lub anulowanie całości zamówienia).

9. Nasza firma zastrzega sobie prawo niezrealizowania zamówienia.

10. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. Jeśli tak się stało, należy sporządzić protokół i przekazać go kurierowi oraz niezwłocznie skontaktować się z nami w celu wyjaśnienia sytuacji.

 

REKLAMACJE

Jeżeli po otrzymaniu towaru, Klient znajdzie w nim wady fabryczne, ma prawo do złożenia reklamacji. W takim wypadku należy wpierw skontaktować się z nami telefonicznie: +48 739 435 678, bądź mailowo: elisabest@onet.eu.

Następnie należy odesłać reklamowane towary w oryginalnym opakowaniu wraz z fakturą oraz formularzem reklamacyjnym (link podany niżej) na adres: ElisaBest, ul. Gibraltarska 39, 03-664 Warszawa.

NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK ODESŁANYCH ZA POBRANIEM!

W przypadku uznania reklamacji, towar zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy. Jeżeli nie będziemy posiadali takiego towaru na magazynie, zwrócona zostanie Klientowi równowartość ceny zakupionego towaru lub Klient będzie mógł wybrać inny dowolny towar dostępny w sklepie w tej samej cenie.

Koszty związane z odesłaniem uszkodzonego towaru zwraca sklep elisabest.eu.

Zwroty reklamacyjne realizowane są w ciągu 7 dni po otrzymaniu przesyłki zwrotnej.

UWAGA

W przypadku niezgodności kodu zamówionego towaru z kodem otrzymanego towaru (gdzie fason jest zgodny z zamówieniem) reklamacje nie będą uwzględnione, jeśli jednak Klient zgłosi chęć zwrotu lub wymiany, źle zamówionego towaru, to poniesie wszystkie koszty dostawy (przy zwrocie, jak i przy wymianie).

W przypadku, gdy rozmiar zamówionego produktu okaże się niezgodny z przyjętymi normami (tzn. Klient uzna, że rozmiar jest zawyżony lub zaniżony), nasz sklep nie ponosi za to odpowiedzialności, ponieważ jest ona narzucona przez producentów i nie mamy na to wpływu.

 

link do formularza reklamacyjnego

 

ZWROTY

Przysługuje Państwu prawo zwrotu w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz z fakturą, numerem konta oraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy na odległość (link podany niżej) na adres: ElisaBest, ul. Gibraltarska 39, 03-664 Warszawa.

NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK ODSYŁANYCH ZA POBRANIEM!

Zwrot pieniędzy na Państwa konto zostanie zrealizowany w ciągu 7 dni od otrzymania towaru.

 

link do oświadczenia o odstąpieniu od umowy

 

Jeśli potrzebują Państwo porady przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt mailowy: elisabest@onet.eu

W przypadku pilnych pytań lub błędnego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny: +48 739 435 678